Translate

sobota, 20 kwietnia 2013

Dove - lakier do włosów

Hej
Kolejny produkt firmy Dove i jeżeli chodzi o Dove - mleczko do ciała to ten produkt nie był aż tak zły , to w tym przypadku jestem bardzo rozczarowana. Spodziewałam się po tej firmie naprawdę o wiele więcej.

Dove - lakier do włosów


Producent:
- super mocny 
-trzyma 24 h
- nie klei włosów 

pojemność- 250ml
dostępność- drogerie/sklepy kosmetyczne oraz duże markety
cena- w Polsce nie wiem dokładnie , ale obstawiam że ok.15zł

Moja ocena;
Nie , nie , nie. Kompletnie nie. Ok! opakowanie spoko, długie , proste , wysokie. Plusem ostatnim jest zapach, bardzo ładny. Minusy zaczynają się już od psikacza. Plastikowa nakładka trzyma się dobrze , ale psikacz jest tragiczny. Naciskam mocno a lakier leci słabym , wąskim "strumieniem" . Lakier moim zdaniem powinien pryskać "szeroko",aby opryskiwał większą ilość włosów a nie małe partie. Super SŁABY. kompletnie nie utrzymał mi włosów na boku!! a to chyba nie jest wyzwania dla lakierów. Raczej nie powinno być. Tym bardziej , że miał być extra mocny. Lakier trzyma się na włosach 3 godziny , może nawet nie. Po jakimś czasie można lakier sczesać i już go nie ma. Klei włosy , widać że jest nałożony lakier. Po firmie Dove spodziewałam się wiele dobrego, a już napewno nie takiego efektu.Byłam nawet bardzo zadowolona z tego prezentu. Do pierwszego użycia. Na co dzień nie używam lakierów , pianek , żeli itp. Od święta,albo jak chcę zrobić fryzurę , która wymaga użyć jakiegoś " wspomagacza" . Chyba muszę kupić inny lakier , a ten oddać komuś , może komuś sprosta. Jestem fryzjerką  i z lakierami miałam dużo do czynienia , ale takiego nie spotkałam. Chyba kupię wellaflex.. ( ale ten okropny zapach mnie odpycha) 


1/5 ( 1 za zapach)


1 komentarz:

Cieszę się , że zostawiasz u mnie swój mały ślad i z chęcią poznam Twoją opinię. Wchodząc do mnie , masz pewność , że i ja Cię odwiedzę ( oczywiście wirtualnie)